logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Hamur Kabartma Tozu 50 g

Bizim Hamur Kabartma Tozu 50 g


Adet Fiyatı : 1,75 TL
Paket Fiyatı (30 Adet) : 52,49 TL
Birim Fiyat: 1,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Hamur Kabartma Tozu 5’li 50 gr (30 Adet)

Bizim hamur kabartma tozu ile harika kabaran tatlı ve tuzlu hamur işleri hazırlayın! Hamur işlerinin olmazsa olmazlarından biri çoğunlukla kabartma tozudur. Bu kabartma tozu her ürünü eşit ve ideal biçimde kabartma özelliğine sahiptir. Böylece hem görüntü hem tat enfes bir hale gelir!

Hamur kabartma tozu birçok alanda kullanılır. Özellikle poğaçalar, çörekler, kekler, pastalar, tatlılar, tuzlular… Bu ürünü hazırladığınız hamurun içine kattığınızda kısa sürede iştah kabartan ve çekici bir görüntü ortaya çıkıyor! Kendiniz ve sevdikleriniz için özenle hazırladığınız yiyecekler iyi bir kabartma tozu seçimiyle çok daha güzel bir görünüme sahip olabilir!

Emek vererek hazırladığınız hamur işlerinin kabarmadan kötü bir görüntüye sahip olması olası bir durumdur. Şu halde hamurunuzu iyi kabartacak olan kabartma tozunu seçmek oldukça önemlidir! Bu ürün kısa sürede hamurunuzu kabartacak şekilde formüle edilmiştir.

Hamur kabartma tozu paketlerinin her biri 50 gramdır ve 5’li olarak satışa sunulmuştur. Toptan satışlarda 30 adetlik paketlerden satın alabilirsiniz. Kuru, nemsiz ve serin bir ortamda saklanması ürünün ömrünü uzatır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.