logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Biryağ Ayçiçek Yağı 5 l
  • resm Biryağ Ayçiçek Yağı 5 l

Biryağ Ayçiçek Yağı 5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Biryağ Ayçiçek Yağı Teneke 5Lt

Ayçiçek yağı konusunda son derece zengin olan ülkemizde, uçsuz bucaksız ayçiçek tarlarından elde edilen yağ, birçok farklı yemekte kullanılabilir. Üretim aşaması el değmeden, fabrikasyon teknikleri ile yapılmaktadır. Başarılı bir presleme yöntemi ile tohumlardan en yüksek verim elde edilir. Böylelikle sofralarımızın süsü olan yağ hazır hale getirilmektedir.

Biryağ Ayçiçek Yağı Teneke 5Lt şeklinde satışa sunulmuştur. En lezzetli tohumlar ile üretilmiştir. İçinde bulunduğu teneke, özel bir şekilde tasarlanmıştır. Taşınması kolaydır. Ürüne büyük bir koruma sağlar. Lezzeti ise tartışmasızdır. Her yemek için kullanılabilir. Genellikle kızartma denildiği zaman akla gelen ilk besindir.

Doymamış yağ oranının düşük olması, ürünün ne kadar sağlıklı olduğunun kanıtıdır. Ayrıca E vitamini yönünden çok zengindir. Beynin gelişimi hususunda faydaları saymakla bitmez. Cildi güzelleştirir. Hazmedilmesi rahattır. Sindiriminin kolay olmasının nedeni hafifliğinden kaynaklanmaktadır. Mezelerde kullanılabilir. Hamur işleri için başarılı bir seçim olacaktır. Çok kısa bir süre içinde bizim toptan marketin sahip olduğu resmi siteden siparişini verebilirsiniz. Ürün hemen yollanacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.