logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bingo Soft Gülpembe 3 l

Bingo Soft Gülpembe 3 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bingo Soft Gülpembe

Bingo soft Gülpembe bahar kokularını çamaşırlarınızın içine işliyor ve onların uzun süre mis gibi kokmasını sağlıyor! Formülündeki özel bahar çiçekleri koku esansları ferahlatıcı bir etki yaratır. Çamaşır yumuşatıcısı olarak üretilen bu deterjan sıvı kıvamındadır. Bingo soft pembe hem beyazlar hem renkliler için uygundur!

Çamaşır yumuşatıcısı kullanılan çamaşırlarda kişileri sakinleştiren, onlara huzur veren bir his ortaya çıkar. Yumuşacık çamaşırlarla mis gibi kokularla mutluluk verirler! Keyifli anlarınızı arttıracak olan bu ürün aynı zamanda çamaşırlarınızı koruyucudur. Onların kumaşının ve renklerinin zarar görmesini engeller.

Uzun süren etkisi, çamaşırların sanki yeni yıkanmış gibi uzun bir süre güzel kokmalarına ve yumuşak kalmalarına yardımcı olur. Ürün hem elde hem makinede yıkamalar için kullanılabilir. Aynı zamanda temizlikte de istediğiniz sonucu alabilirsiniz! Ürünün bir diğer önemli etkisi ise çamaşırlardaki kırışıkları azaltmasıdır.

Yumuşatıcıyı kullandığınız çamaşırlarınız daha hızlı kurur; ütülerini de daha kolay yapabilirsiniz. Ürün ortalama 40 yıkama içindir. Özel kutusu içinde sızıntı yapmaz ve güvenli biçimde muhafaza edilir. Günlerce süren bu güzel his için siz de ürünü satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.