logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Limon Çamaşır Suyu Ultra 3,24 L

Bingo Limon Çamaşır Suyu Ultra 3,24 LAdet Fiyatı : 79,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 319,60 TL
Birim Fiyat: 79,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Limon Çamaşır Suyu Ultra 3,24 L

Bingo Oksijen Çamaşır Suyu Limon Kokulu 3240 Ml

Hassas hijyene uygun olan çeşitli ürünler mevcut. Mesela bunlar arasında Bingo Oksijen çamaşır suyu hassas hijyen 3,24 lt yerini almıştır. Özellikle de klor içermediği için hijyen açısından tavsiye edilen ürünler arasında.

Örneğin içeriğinden kaynaklı olarak rahatsız edicisi bir kokuya neden olmaz. Çamaşır suyu kokusu etrafa yayılmaz. Herhangi bir kalıntı bırakmadığı için de kullanışlı deterjanlar arasında boy gösterir.

Bingo Oksijen çamaşır suyu ile pek çok alanı temizlemeniz ve hijyen sağlamanız mümkün olacaktır. Mesela banyolardan tuvaletlere kadar çoğu alanda hijyen sağlanabilir. Üstelik bu aşamada kötü bir kokunun yayılması mümkün olmaz.

Yağ lekelerini arındırmak isteyenlere tavsiye edilen ürünler arasında. Haricinde kireç lekeleri için de temin edilebilir. Formülünden dolayı pek çok lekeye karşı savaşır ve beklediğiniz sonucu almanız sağlanır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.