logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Beyazlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 kg

Bingo Beyazlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 kgAdet Fiyatı : 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Beyazlara Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 kg

Bingo Matik Ultra Beyaz 4 Kg

Beyaz çamaşırlarda etkili bir temizlik ve parlak bir görünüm elde etmek isteyenler Bingo Matik Ultra Beyaz çamaşır deterjanını tercih edebilir. Özellikle beyaz çamaşırlarda beklentileri karşılayan bir sonuç elde edilmesini sağlayan ürün grileşme ya da solma gibi sorunlara neden olmadan çamaşırları yıkamanızı sağlıyor.

Bingo Matik Ultra Beyaz pek çok lekede etkili. Nar lekesi gibi güçlü lekelerden kurtulmayı sağlayan özel formülü ön yıkama yapmadan çamaşırların ilk günkü kadar temiz ve parlak görünmesini sağlıyor. Hoş kokusu ile çamaşırların uzun süre ferah bir kokuya sahip olması da mümkün.

Su geçirmeyen ambalaj içerisinde 4 kg toz çamaşır deterjanı yer alıyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Deterjan çeşitlerinin tamamı internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.