logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Vişne Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Vişne Meyve Nektarı 200 ml 27'li



Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Vişne Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Mutfak Vişne Nektarı 200 Ml

Yılın sadece belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca vişnenin lezzetini evinize taşımak isterseniz tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında Besler Mutfak Vişne Nektarı da bulunuyor. Bu ürün Bizim Toptan güvencesiyle üretildiğinden siz de güvenle tercih edebilirsiniz.

Besler Mutfak Vişne Nektarı taze ve leziz vişneler kullanılarak elde edilen bir ürün. Dolayısıyla vişne tadını her yudumda yoğun olarak hissedebiliyorsunuz. Sabah kahvaltılarında da tercih edilebilir. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün mevcut.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürüne en kolay ulaşmanın yolu Bizim Toptan internet mağazası. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilirsiniz. Kısa sürede kapınıza kadar ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.