logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Toz Şeker 10 kg

Besler Toz Şeker 10 kgAdet Fiyatı : 329,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Toz Şeker 10 kg

Besler Toz Şeker 10 Kg

Toz şeker mutfak ihtiyaçlarının başında geliyor. Tatlılardan kahvaltı sofralarına kadar adeta mutfağın olmazsa olmaz konumunda. Bu ürünün satın alımı sırasında şeker pancarından üretilmiş olan versiyonları tercih etmelisiniz. Son dönemlerde glikoz şurubundan üretilen ve yapay kökenli olan şekerlerin sıklıkla piyasaya sürüldüğü de net şekilde görülüyor.

Besler markası bu konuda oldukça hassas davranıyor. Özellikle piyasaya sunulan ürünlerin kesinlikle sağlık koşullarını olumsuz etkileyecek içeriğe sahip olmaması temel kriter olarak belirlenmiştir. Ayrıca yerli üretim konusunda hassas olan kişiler için de en doğru tercihlerden biri olacak. Hem yerli üretimin hem de üreticinin desteklenmesi için harika bir fırsat!

Besler Toz Şeker 10 Kg Bizim Toptan aracılığı ile alındığı zaman fiyat bakımından oldukça memnuniyet veren bir seviye yakalanıyor. Ürünü daha uygun fiyata bulma gibi bir arayış içerisine dahi girmeden en uygun fiyatı Bizim Toptan aracılığı ile elde edebilirsiniz. En uygun fiyatı elde ederken aynı zamanda ürünlerin evinize kadar gönderilmesi de büyük önem arz ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.