logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Stick Şeker 800 g
  • resm Besler Stick Şeker 800 g

Besler Stick Şeker 800 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 152,99 TL
Birim Fiyat: 8,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Stick Şeker 800 g

Besler Stick Şeker 800 GR

Çay ve kahvelerinizin üzerinde köpük ve yağ kalmasından rahatsız oluyorsanız Besler Stick Şeker kullanabilirsiniz. 800 gramlık paketler halinde sizlere sunulmakta olan Besler Stick Şeker’ler tamamen Bizim Toptan kalitesi ve güvencesi ile üretilmektedir.

Lezzetli içeceklerinizi hazırlarken pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Besler Stick Şeker’ler özellikle ofis ve iş yerleri için ideal şeker türleridir. Toz kıvamlı stick şekerler ile içeceklerinizi daha tatlı hale getirebilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının toz şeker kategorisinde yer alan 800 gramlık stick şeker siparişlerinizi vererek siparişlerinizin hızlı bir şekilde kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Alternatif toz şeker arayışı içerisindeyseniz stick şekerleri denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.