logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 1 kg
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 1 kg

250 TL Alıma 1 LT Ayçiçek Yağı Hediye!

Adet Fiyatı : 6,25 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 93,80 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 1 kg

Besler Mutfak Pilavlık Pirinç 1Kg

 

Tarihi hububatlar arasında olan pirinç, her evin temel gıdalarından da bir tanesidir. Öyle ki tüm yiyeceklere katılan ve tek başına değerlendirilen önemli gıdalar arasındadır. Bu anlamda pirinç pilavı yapımına yer veriliyor. Gerek nohutlu gerekse şehriyeli gibi farklı türleri ile sofraları süslediği açık durumda. Kalp sağlığını destekleyen pirinç, Bizim Toptan’da yerini alan temel gıdalar arasında.

 

Besler mutfak pilavlık pirinç 1 kg şeklinde satışa hazır durumda. Anında sipariş verebilir ve elde edebilirsiniz. Bu aşamada hızlı kargo imkanlarına yer verilmektedir. Sonucunda kapınıza getirilen pirinç ile dilediğiniz yemekleri çıkarabilirsiniz. Enerji vermesi ve kilo vermeye yardımcı olması ile bilinen pirinç, pek çok yiyeceğe ayrı bir tat katmaktadır.

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi başta pilav yapımında göz önünde bulundurulur. Aynı zamanda çeşitli sebze yemeklerine de katıyor. Örneği pırasa bunlardan bir tanesidir. Çorbaların da vazgeçilmezi halinde. Mesela yoğurt ya da sütlü çorba yapımında pirinç kullanılmaktadır. Dolma ya da sarma yapımında da pirinçlerin takviye edildiği açık durumda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.