logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 2,5 kg
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 2,5 kg

250 TL Alıma 1 LT Ayçiçek Yağı Hediye!

Adet Fiyatı : 14,25 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 85,47 TL
Birim Fiyat: 14,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 2,5 Kg

Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Besler Mutfak Pilavlık Bulgur hem besleyici hem de doyurucu bir gıda. İçerisinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde vücudun pek çok ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca tam bir lif deposu olduğundan çocuklara da yedirilmesi öneriliyor.

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur ambalajı açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini uzun süre korur. Ambalajı açıldıktan sonra da nem ve koku gibi faktörlerden uzak noktalarda saklamanız önerilmektedir.

Bizim Toptan güvencesi ile üretilen Besler Bulgur güvenle tüketebileceğiniz bir gıdadır. En kaliteli bulgur tanelerinden elde edilen 2,5 kilogramlık paketinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulgur kategorisinde bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.