logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Köftelik Bulgur 1 kg

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 1 kgAdet Fiyatı : 20,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 1 kg

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 1 Kg

Köftelik bulgur lezzetli yapısı ile sofraların en sık tercih edilen ürünlerindendir. Daha ince yapıda olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle hafif lezzeti ve doyuruculuğu sebebi ile birçok ailenin mutfağının vazgeçilmezi olma imkanını yakalamıştır. Köftelik bulgur pilav yapımından kısır yapımına kadar birçok farklı alanda en lezzetli ürünleri oluşturmanızı sağlayacaktır.

Besler markası sayesinde sizin için özel olarak yetiştirilmiş bu ürünlere en hızlı şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Üretimden paketlemeye kadar birçok alanda global standartlara uygun bir imalat gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle Bizim Toptan markamız dahilinde de en sık tercih edilen markalardan biridir.

Besler Mutfak Köftelik Bulgur 1 Kg paketler halinde hem toptan hem de perakende satışa sunulmaktadır. Her iki satın alım aşamasında da Bizim Toptan’ın uygun fiyatlı yapısından sorunsuz bir biçimde istifade etme imkanını yakalayabilirsiniz. Satın alımınızı tamamladıktan sonra ürünlere tek bir zarar dahi gelmeden evinize kadar sipariş getirilecektir. Hem hızlı hem de uygun fiyatlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.