logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 1 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 1 kgAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 298,50 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 1 kg

Besler Mutfak Pilavlık Bulgur 1Kg

Pirince nazaran daha besleyici olan bulgur, besin değerleri ile dikkat çekiyor. Nitekim içeriğinde bulunan besinler sayesinde sağlığınız desteklenmektedir. Örneğin B vitamini içeren ve lif açısından bir hayli besleyici olan gıdalardan bir tanesidir. Tüm bu faydaların uzmanlarca da sürekli olarak dile getirildiği açık durumda. Sonuç olarak faydalarını öğrenen Besler mutfak pilavlık bulgur 1 Kg siparişinde bulunuyor.

 

Bizim Toptan içerisinde tüm ünlü markaların gıdaları mevcut durumda. Örneğin Besler’in makarna, bulgur ya da şehriye gibi alternatifleri göz önünde bulundurulabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bulgur faydaları ile adından söz ettiren gıdalardan bir tanesidir. Krom ile magnezyum içeren ve bulgurun, enerji verdiği biliniyor. Bunun yanı sıra sindirim ile sinir sistemine iyi geldiği kanıtlanmıştır.

 

Bulgur temelde pilav olarak tüketilmektedir. Gerek sade gerekse salçalı gibi farklı şekillerde hazırlık aşamasına yer verilebilir. Pilavlardan ziyade pek çok yemeğe lezzet katıyor. Örnek verecek olursak sarma ile dolma içinde de kullanımı yaygın durumda. Hatta çorbalarda dahi kullanılmaktadır. Kullanışı yöreden yöreye farklılık gösteren bulgur, kalp ile damar sağlığı açısından da önerilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.