logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Luna Pirinç 25 kg

Besler Mutfak Luna Pirinç 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Luna Pirinç 25 kg

Besler Mutfak Luna Pirinç 25 Kg

Besleyici ve doyurucu özelliği ile pirinç birçok yemek yapımında kullanılmakta ve severek tüketilmektedir. Başta pilav olmak üzere birçok lezzetli yemeğin yapılmasına aracılık eden pirincin yemekleri kalktığı lezzeti belirleyen ana unsur kalitesidir. 

Besler Mutfak Luna Pirinç, en kaliteli koşullarda üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Pilav veya pirinç ile yapılan diğer yemekler için uygun kullanım sağlar. Tane tane yapısı ve hızlı pişmesi ile pirinç ile yapılan tüm yemeklerde ve tatlılarda kullanıma uygundur.

Besler Mutfak Luna Pirinç 25 Kg, pilav ve pirinçle yapılan yemekleri seven ve fazlaca tüketen bireyler ve pirinç yemekleri ile satış yapan lokanta ve restoranlar için uygun bir tercih olacaktır. Açılmadığı sürece tazeliğini koruyan Besler Mutfak Luna Pirinç açıldıktan sonra da havadan ve nemden korumanız durumunda tazeliğini korumaya devam edecektir. 

Lezzetli yemekler yapmak ve lezzetli sofralar hazırlamak için Besler Mutfak Luna Pirinç kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.