logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Kayısı Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Besler Mutfak Kayısı Nektarı 200 Ml

Bizim Toptan güvencesiyle üretilen ve hem lezzeti hem de kalitesiyle dillere destan olan Besler Mutfak Kayısı Nektarı yüksek oranda vitaminler içeriyor. En taze kayısıların mevsiminde toplanmasıyla elde edilen ürün lezzetini içerdiği kayısı suyundan alıyor.

Besler Mutfak Kayısı Nektarı az miktarda sulandırılarak da tüketilebilir. Tek porsiyonluk özel ambalajı sayesinde dış ortamda da ürünü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün mevcut. Konuklarınıza da ikram edebileceğiniz bu ürünü çocuklar da seviyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürüne siz de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin etmeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede kapınıza kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.