logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Balküpü Toz Şeker 1 kg
  • resm Balküpü Toz Şeker 1 kg

Balküpü Toz Şeker 1 kg


Adet Fiyatı : 22,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Balküpü Toz Şeker 1 kg

Balküpü Toz Şeker 1 KG

Balküpü Toz Şeker paketlerinin içerisinde 1 kilogramlık doğal toz şeker yer almaktadır. Çay ve kahve saatlerinizin daha keyifli geçmesini sağlayabilecek olan Balküpü toz şekerler, lezzetli çay ve kahveler tüketebilmenizi sağlar.

Hazırlayabileceğiniz lezzetli tatlılarda da kullanabileceğiniz 1 kilogramlık Bal Küpü Toz Şeker sayesinde daha lezzetli tatlılar hazırlayabilirsiniz.

Toz şeker kategorimizde yer alan ve ekonomik bir paket olan 1 kilogramlık Balküpü Toz Şeker paketlerinizi nemli ortamlarda bulundurmadığınız zaman uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Küp şeker kullanmak istemeyenlere iyi bir alternatif olan Balküpü Toz Şeker siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden ulaştırarak siparişlerinizin adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.