logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bal Küpü Gold Küp Şeker 1 kg
  • resm Bal Küpü Gold Küp Şeker 1 kg

Bal Küpü Gold Küp Şeker 1 kg

3 Adet üzeri 5,95 TL

Adet Fiyatı : 6,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 119,00 TL 135,00 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 31.07.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bal Küpü Gold Küp Şeker 1 kg

Bal Küpü Gold Küp Şeker 360lı 1 Kg

Küp şeker çay ya da kahve kullanımı sırasında vazgeçilmez pratiklikte bulunuyor. Toz şekere göre kullanımının içeceklerde daha kolay olması da dikkat çeken detaylar arasında. Şeker satın alırken özellikle marka konusunda çok hassas davranmanız gerekiyor. Bal Küpü gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz markalar arasında yer alıyor.

Bal Küpü şeker üretimi sırasında glikoz şurubu kullanmak gibi sağlığı tehdit eden bir adım atmıyor. Kişilerin genel olarak şeker pancarından üretilen şekeri kullanmaları tavsiye ediliyor. Tam da bu nedenle sağlığınıza dikkat ediyorsanız siz de Bal Küpü markasını tercih etmelisiniz.

Bal Küpü Gold Küp Şeker 360lı 1 Kg şeklinde satışa çıkarılmış ve uygun fiyatları ile de göz kamaştırmıştır. Siz de tek bir tık ile güvenilir şekilde siparişinizi Bizim Toptan aracılığı ile yapabilirsiniz. Bu süreç içerisinde ürünlerin hem uygun fiyatları hem de sistemin hızlılığı sizi memnun edecek. Ürün siparişi verdikten sonra sepetiniz hızlı ve güvenilir bir biçimde evinize kadar gönderilecek!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.