logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bağdat Dolmalık Fıstık 250 g

Bağdat Dolmalık Fıstık 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bağdat Dolmalık Fıstık 250 g

Bağdat Dolmalık Fıstık 250gr

Bağdat dolmalık fıstık 250gr Türk mutfağında bilhassa klasik lezzetleri sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor! Dolmalık fıstık birçok yemekte kullanılabildiği gibi tatlılarda da tercih edilebilmektedir. Kullanım alanı geniştir ve kendine özgü tadı ile oldukça hoş bir lezzeti vardır.

Dolmalık fıstık özellikle zeytinyağlı dolmaların içinde enfes bir tat oluşturmaktadır! İster biber dolması, ister yaprak veya lahana sarma olsun dolmalık fıstık her birine oldukça yakışmaktadır! Ayrıca geleneksel Osmanlı sofralarından günümüze kadar gelen iç pilav yapımında da dolmalık fıstık bolca kullanılmaktadır. Kuş üzümü ile eşsiz bir lezzet harmanı yaratmaktadır!

Dolmalık fıstığın kullanımı yalnızca dolmalar ve iç pilavla kısıtlı değil! Özellikle irmik ve un helvaları başta olmak üzere birçok tatlı için de tercih edilmektedir. Hem yemeklere kattığı lezzet hem de besleyici özelliği bu özel ürünün Türk sofralarında önemli bir yere sahip olmasını sağlamıştır!

Dolmalık fıstık çam fıstığından üretilmektedir ve vitamin ile mineraller bakımından zengindir. Besleyici değeri yüksek olan dolmalık fıstık 250 gramlık özel taze tutan paketler içinde satışa sunulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.