logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Süzme Çiçek Balı Piknik 100x20 g

Aytaç Süzme Çiçek Balı Piknik 100x20 g


2 Adet üzeri 319,9 TL

Adet Fiyatı : 329,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Süzme Çiçek Balı Piknik 100x20 g

Ürün Adı: Aytaç Süzme Çiçek Balı Piknik 100x20 g

İçindekiler: Süzme Çiçek Balı

Alerjen Uyarısı: Bal

Menşei: Türkiye

Üretici: Enfabal Mustafa Ençetin

Gıda İşletmecisi ve adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-06-K-005069

Net Miktar: 100X20 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 g Enerji (kJ/kcal)1337/320 Yağ (g)0 Doymuş Yağ (g) 0 Karbonhidrat (g) 83,1 -Şekerler* (g) 82,1 Lif (g)0,2 Protein (g)0,3 Tuz (g) 4,0*Baldan gelen doğal şekerdir.

Ürün açıklamaları: (Özel muhafaza ve/veya kullanım koşulları.): Bal doğal olduğundan kristalize olabilir. Bu durumda kavanozu ile birlikte 45°C sıcaklıktaki su içerisinde bekletebilir ya da kristalize hali ile tüketebilirsiniz. Güvenlik bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. Parlak ışık ve yüksek ısıdan koruyunuz. Ballar 13°C ila 14°C’de kısa sürede kristalleştiğinden bunu önlemek için oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 1 yaşından küçük bebeklere ve yüksek alerjik bünyeye sahip kişilere bal ve bal içeren ürünler yedirilmemeli.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.