logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aytaç Çiftlik Dana Kangal Sucuk 175 g

Aytaç Çiftlik Dana Kangal Sucuk 175 gAdet Fiyatı : 91,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aytaç Çiftlik Dana Kangal Sucuk 175 g

Aytaç Çiftlik Dana Kangal Sucuk  

Aytaç Çiftlik Dana Kangal Sucuk ile kahvaltılarınıza renk katma imkanını elde edebilirisiniz. Özellikle lezzetli ve geleneksel bir sucuk tatmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. Yerli besi hayvanların helal kesimleri ile elde edilen bu sucuklar sofralarınızın vazgeçilmez parçası olacak!

Dana kangal sucuk seçimi konusunda oldukça hassas ve seçici olan kişileri dahi lezzeti ile etkisi altına aldığı görülüyor. Bu harika lezzeti tüketirken dilerseniz mangalda dilerseniz tavada pişirebilirisiniz. Her pişirme yönteminde daha harika ve eşsiz biri rayihaya kavuşacaksınız.

Kangal sucuklar hem atıştırmalık olarak hem de kahvaltı sofralarınızda yeni bir öğün olarak size fırsat sunacaktır. Bu harika lezzet sizin de sofralarınıza renk katacak.

Kesim aşamasından baharat seviyesine ve hazırlanma sürecine kadar Aytaç markasının harika bir zincir kurduğunu siz de ürün yapısında net olarak görebilirisiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.