logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Yakan Biber Turşusu 13 kg

Aysan Yakan Biber Turşusu 13 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Yakan Biber Turşusu 13 kg

Aysan Yakan Biber Turşusu 13 Kg

Turşu, çeşitli sebze ve meyvelerin, salamura yoluyla tüketim ömrünü artırmaya yönelik bir uygulamadır. Günümüzde, bu amaçla turşu üretimi pek gerçekleşmese de lezzetinin sevilmesinden dolayı çeşitli ürünlerin turşuları üretilmektedir.

Turşu, çeşitli yemeklerin yanında, Rus salatası gibi bazı salataların içinde ve harici olarak tüketime uygundur. Aysan Yakan Biber Turşusu 13 Kg uzun ömürlü kullanıma uygundur. Özenle seçilmiş biberlerle üretilir. Özellikle köfte, sucuk gibi et ürünlerinin yanında, çoğu kişi tarafından severek tüketilir.

Aysan Yakan Biber Turşusu, mevsiminde, en verimli tarlalarda üretilen, özenle seçilmiş sivri biberlerden oluşmaktadır. Acı severler tarafından bolca tüketilir. Özellikle restoranlarda, ikram olarak servis edilmesi yaygındır.

Yakan biber turşusu, içinde turşu suyu bulunan plastik bidonlarda satışa sunulur. Turşu suyunun içinde kaldığı için aromasını, zaman geçse de kaybetmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.