logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Salatalık Turşusu No:3 18 kg

Aysan Salatalık Turşusu No:3 18 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Salatalık Turşusu No:3 18 kg

Aysan Salatalık Turşusu No:3 18 Kg

Turşu, gönüllere taht kurmuş bir lezzet harikası. Türk mutfağının vazgeçilmez tadı. Bir kere yemeklerin yanında yemeye başladığınız zaman duramayacağınız harika bir lezzet. Turşu bağımlıları için aysan salatalık turşusu no:3 18 kg raflarda yerini alıyor.

Eşi benzeri bulunmayan salatalık turşusu sofraların başköşesinde yerini alıyor. Salatalık turşunu sevenler için yemeklerin yanında, olmazsa olmazlardan biri aysan salatalık turşusu. Aysan salatalık turşusu, ağzınızı sulandıran turşu lezzetinin hakkını veriyor.

Salatalıkların farklı işlemlerden geçerek tadına tat katıldığı turşular damak tadını bilenlerin her yerde aradığı lezzetlerden biri. Pilav yanında salatalık turşusu ne güzel olur diyenlerin baş tacı. Bu tattan mahrum kalmak istemeyenlerin can dostu; aysan salatalık turşusu.

Salatalık turşusu sevdasından vazgeçmek hiç kolay değil. Bu yüzden bu tattan mahrum kalmamanız için aysan salatalık turşusu her zaman yanınızda. İstediğiniz her yemeğin yanına salatalık turşularını kombin yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.