logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Aysan Salatalık Turşusu No:2 5 kg

Aysan Salatalık Turşusu No:2 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Aysan Salatalık Turşusu No:2 / 5 Kg

Mevsiminde toplanmış olan salatalıkların yıkanarak turşu iiçin hazırlanması ve sonrasında oluşturulan harika turşu karışımı ile buluşturulması dikkatlice tamamlanır. Kullanılan tüm ürünlerin birinci kalite olması da ürünün genel verimliliği hakkında bilgi vermektedir.

Ürün gerekli olan kalite denetimlerinden geçirilmeden kişilere sunulmaz. Bu nedenle satın aldığınız ürünün kalitesinden ve Aysan firmasının özenli üretim hamlesinden faydalanabilirsiniz. Kullanılan tüm ürünler sizin için lezzeti ve muhteşem kaliteyi bir araya getirecektir. Sofralarınız artık daha göz alıcı olacak!

Aysan salatalık turşusu no:2 ile sofralarınızda sunmuş olduğunuz yemeklerin yanına en nitelikli garnitürü de elde etmiş olacaksınız. Bu harika turşu lezzeti ve muntazam kalitesi ile göz doldurmaktadır. Salatalık turşusunun kıtır kıtır ve lezzetli yapısı iştahınızı açacak!

Salatalık turşusu son senelerde uzmanlar tarafından en sık önerilen besinler arasında yer almaktadır. Özellikle bağışıklık sistemi ve bağırsak florası için ne derece önemli olduğu konunun uzmanları tarafından da dile getirilmiştir. Lezzet ve sağlığın bir arada sunulduğu bir ürün arıyorsanız en doğru noktadasınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.