logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Salatalık Turşusu No:1 340 g

Aysan Salatalık Turşusu No:1 340 gAdet Fiyatı : 27,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Salatalık Turşusu No:1 340 g

Aysan Salatalık Turs¸usu No1 340 Gr

Tuz ile sirkeden oluşan turşular, sofraların olmazsa olmazları arasında. Yiyeceklerin yanına eklenen ve sofraları daha zengin hale getiren turşulardan en çok salatalıklar talep görür. Bunun için Aysan salatalık turşusu no:1 tercih edilir ve sofralara eklenir.

Dikkatle ve özenle üretilen salatalık turşusu, salamura tekniğine sahiptir. Tuz ile sirkenin birleşimi ile özenli olarak hazırlanmıştır. Ve özene şahitlik etmek isteyenler Aysan salatalık turşusu talep edebilir. Özel paketinde gelecek olan turşuyu sofralara sunabilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Serin ve kuru ortamda muhafaza edilen turşuya uzun vadede bir şey olmaz. Tüketimi kolay ve zahmetsiz yiyecekler arasında. Et ya da sebze yiyeceklerinin yanına yakışır. Hatta iştahı arttırması ile ünlüdür. Yiyeceklere ayrı bir lezzet kattığı için de sık sık temin edilir.

Yaz – kış sürekli tüketilen turşu, hazır paketi ile alıcısını bekliyor. Tüketiciler tuz ve sirke ile harmanlanan salatalıkları iştahla servis ediyor. Çocuklar ve yetişkinler zevkle tüketiyor. Bu zevke şahitlik etmek isteyenler Aysan salatalık turşusunu alabilir ve yemeklerin yanında sunabilir.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.