logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aysan Jalapeno Turşu 5 kg

Aysan Jalapeno Turşu 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aysan Jalapeno Turşu 5 kg

Aysan Jalapeno Turşu 5 kg

Turşuya acıyı yakıştıranlar jalapeno tercihinde bulunabilir. Bu küçük biber turşusu, hafif acısı ile iştahı arttırır. Yemeklerin yanına bir hayli yakışan, küçük biberli turşudur. Merak edenlere Aysan jalapeno turşu eşlik eder ve sofralara misafir etmek isteyenler talepte bulunur.

Ziyafet havasını ultra seviyeye çekmek isteyenler Aysan jalapeno turşu tercihinde bulunmalı. Gerek görünüşü gerekse tadı ile ziyafete yol açar. Sofraları şık ve lezzetli hale gelmesini isteyenler jalapeno ile harekete geçebilir. Küçük biberler büyük lezzetler sunar.

Akşam yemeklerini süslemek isteyenlerin tercihi de bu yönde. Yemekleri daha lezzetli ve gösterişli hale getirmeniz çok kolay! Bunun için üretilen jalapeno biber turşusu beklentileri karşılar. Herkesin beğenisini toplar ve takdir kazanmasını sağlar.

Serin ve kuru ortamda saklanmaya uygundur. Uzun vadede tüketilebilir. Doğru şartlarda muhafaza edilmesi halinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Gerek öğle gerekse akşam menülerine son derece yakışır, Et, tavuk ya da sebze yemeklerine eşlik eder. Görenleri önce kendine hayran bırakır. Lezzeti ile de hem şaşırtır hem de beğeni toplar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.