logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella Rulo Pasta Mini 28 g 24'lü
  • resm Alpella Rulo Pasta Mini 28 g 24'lü

Alpella Rulo Pasta Mini 28 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 124,80 TL
Birim Fiyat: 5,20 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 374,40 TL
Birim Fiyat: 5,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella Rulo Pasta Mini 28 g 24'lü

Alpella Rulo Pasta Mini

Islak ve yoğun kek lezzeti sevenler için Alpella rulo pasta mini, vazgeçilmez seçeneklerden bir tanesidir. Uygun koşullarda, profesyonel bir şekilde paketlenen ambalajı sayesinde hava geçirmez ve uzun süre ilk günkü tazeliğini korur. Alpella rulo pasta mini atıştırmalık arayışında olanlar için denenmesi gereken lezzetler arasındadır.

Sütlü kremalı aromaya sahip olan rulo pasta, beş çaylarında ya da gün içerisinde çok fazla tercih edilir. Çantaya atıp çıkmalık lezzetlerden bir tanesi olmasının yanı sıra herkesin damak zevkine uygundur. Kremalı üst kaplaması yoğun aromaları sevenler açısından avantajlıdır. Açlığınızı geçiştirmek istediğinizde rulo pasta mini popüler bir ürün olarak bilinir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.