logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Airwick Fresh Matik Bahar Çiçeği Kit +1 Yedek Adet

Airwick Fresh Matik Bahar Çiçeği Kit +1 Yedek AdetAdet Fiyatı : 359,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1399,80 TL
Birim Fiyat: 349,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Airwick Fresh Matik Bahar Çiçeği Kit +1 Yedek Adet

Airwick Fresh Matik Bahçe Çiçekleri Kit + 1 Yedek

Hepimiz evlerimizde ve iş yerlerimizde taze ve temiz bir hava isteriz. Kötü kokularsa hiç kimsenin istemediği ve yok etmek için türlü yollar denediği sıkıntılardan birisidir. Bu konuda birçok ürün alternatifi ile yıllardır güzel kokuları yaşam alanlarımıza getiren Airwick her geçen gün yelpazesine yeni alternatifler katmakta. 

Airwick Fresh Matik Bahçe Çiçekleri kiti ile odalarınıza dilediğiniz aralıklarla hoş kokuların yayılmasını sağlayabilirsiniz. Kokuyu makineye taktığınızda süre ayarı yapabilirsiniz. Ve böylelikle ayarlamış olduğunuz süre dilimleri içerisinde odanıza bahçe çiçeklerinin mis kokuları yayılır.    

Airwick fresh matik ile yaşam alanlarınızdaki kötü kokuyu hızlıca dışarıya çıkarabilirsiniz. Ve dakikalar içerisinde odadaki mevcut koku değişerek odaya bahar çiçekleri kokusu hakim olmaya başlar. Özellikle sigara içilen ortamlarda kötü sigara kokusunu yok etmenin en etkili yöntemlerinden birisidir.

Siz de evinizde kötü kokular yerine mis gibi bahçe çiçekleri koksun isterseniz dilediğiniz miktarda ve en ayrıcalıklı fiyatlarla Airwick Fresh Matik Bahçe Çiçekleri kiti + 1 yedek imkanı ile Bizim Toptan online alışveriş sitesinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.  

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.