logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yedigün Portakal Pet 2,5 L
  • resm Yedigün Portakal Pet 2,5 L

Yedigün Portakal Pet 2,5 LAdet Fiyatı : 41,75 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 250,50 TL
Birim Fiyat: 41,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yedigün Portakal Pet 2,5 L

Yedigün Portakal 2,5 Lt (6 Adet)

Tadı damağınızda kalacak enfes portakal aromasını asitli içecekler sınıfında buluşturan Yedigün Portakal‘ın serinletici lezzeti sofralarınıza neşe katmaya geliyor. Her yaştan bireyin severek tükettiği Yedigün Portakal, sofralarınız vazgeçilmesi olmaya geliyor.

En büyük pet şişe boyu olan 2,5 litre ambalajı ve 6 adet paketlenişi ile aile boyu tüketebilirsiniz. Her mevsim tüketebileceğiniz Yedigün Portakal’ı özellikle yaz aylarında ister buz gibi soğuk ister ılık olarak tüketebilirsiniz. Neşeli, bol kahkahalı kalabalık sofralarınıza renk katacak olan Yedigün Portakal 2,5 Lt, bir meşrubattan beklentinizi tamamen karşılayacaktır.

Her öğünde, her yemeğin yanına yakışacak Yedigün Portakal’ı sizde hemen sepetinize ekleyebilir bu eşsiz lezzetin tadına varabilirsiniz. Pepsico firmasının severek tüketilen ürünü olan Yedigün Portakal, nefis portakal tadı ile sizi kendine bağlayacak!

Bizim Toptan Market farkı ile Yedigün Portakal 2,5 Lt 6 Adet ürününe siz de sepetinize ekleyerek hemen sahip olabilirsiniz. Halk arasında sarı kola olarak adlandırılan Yedigün Portakal’ın lezzetli tadına varmak için tükenmeden sepetinize ekleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.