logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yedigün Portakal Pet 1 L
  • resm Yedigün Portakal Pet 1 L

Yedigün Portakal Pet 1 LAdet Fiyatı : 25,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yedigün Portakal Pet 1 L

Yedigün Portakal 1 LT (12 Adet)

Steril ortamlarda üretilen gazlı içeceklerden olan portakal aromalı gazoz, sade ve meyveli olarak satışa sunuluyor. Portakal aromalı gazoz içeceklerinin içeriğinde aynı zamanda mısır şurubu, şeker ve glikoz bulunmaktadır. Besleyici özelliğinin yanı sıra serinletici özelliklere de sahip olan portakal aromalı gazozlar, yemeklerin yanında içecek olarak tüketilebilir.

Asitli bir yapıya sahip olduklarından dolayı çocukların ve mide sorunu olan kişilerin tüketmemesi gerekir. Yaz aylarında tek başına içilebileceği gibi yemeklerin yanında da tüketilebilir. Yağlı yiyecekler ile birlikte tüketilmemesi gerekir. Yetişkin ve sağlıklı insanlarda sindirime yardımcı özellikleri vardır.

Meyveli içecek kategorisinde 1 LT şişeler halinde satışa sunulan portakal aromalı gazozlar, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.