logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vileda Rainbow Sünger 5'li Adet

Vileda Rainbow Sünger 5'li Adet


3 Adet üzeri 26,45 TL

Adet Fiyatı : 26,95 TL
Koli Fiyatı (40 Adet) : 1058,00 TL
Birim Fiyat: 26,45 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vileda Rainbow Sünger 5'li Adet

Vileda 5Li Rainbow Sünger

Elde bulaşık yıkama için Vileda mükemmel bulaşık süngeri üretiyor. Vileda 5Li Rainbow Sünger paketi içerisinde farklı renklerden oluşan 5 farklı sünger yer almaktadır. Sünger üzerinde yer alan yeşil bölüm ile en zorlu kirleri bile kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Elde bulaşık yıkama kolaylığı sağlayan Vileda bulaşık süngeri hızlı ve derinlemesine temizlik imkanı sağlıyor. Yeşil yüzeyi sayesinde etkili temizlik sağlayan bulaşık süngeri teflon, granit gibi yüzeyleri çizmez ve bu yüzeylere zarar vermez.

5’li paket içerisinde yer alan farklı renklerdeki süngerler farklı alanlar için kullanıma ya da sık değişim yapmaya uygundur. Çelik tava, ızgara, ve ocak üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler oldukça ekonomiktir. 5’li ekonomik paket ile bulaşıklarınızı yıkayabilir ve yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Rainbow sünger farklı renklerden oluştuğu için rainbow ismini almıştır. Farklı renklerdeki bu bulaşık süngerleri ile tabak ve tencerelerinizdeki bulaşıkları kolay bir şekilde ovalamadan çıkarabilirsiniz.

Yeşil yüzeyi ile etkili temizlik sağlayan bulaşık süngeri ile en zorlu kirleri bile çıkarırken hassas eşyalar için yumuşak sünger yüzeyini kullanabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.