logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vileda Mikrofiber Novolon Temizlik Bezi Eko 4'lü

Vileda Mikrofiber Novolon Temizlik Bezi Eko 4'lü


3 Adet üzeri 86,96 TL

Adet Fiyatı : 87,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 869,50 TL
Birim Fiyat: 86,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vileda Mikrofiber Novolon Temizlik Bezi Eko 4'lü

Vileda %30 Mikrofiber Novolon Temizlik Bezi 4’lü Ekonomik Paket

Ev temizliğinde ve birçok yerde sürekli ihtiyaç duyulan temizlik bezleri konusunda en güvenilir isimlerin başında Vileda gelir. Vileda diğer ürün grupları ile de temizlik alanında oldukça başarılı ürünler üreterek bütünlüklü bir şekilde temizlik işlerini kolaylaştırmaktadır.

%30 mikrofiber novolon temizlik bezleri ile daha güçlü bir temizlik performansı yakalayan Vileda ayrıca yumuşak dokunuşu ve non – Woven yapısı sayesinde de oldukça yüksek bir emiciliğe sahiptir. Kuru ya da ıslak tüm alanlarda kullanabileceğiniz ürün sayesinde etkili bir temizlik imkanına kavuşabilirsiniz.

Temizlik bezlerinde yaşanan bir sorun da ıslak kalan bezlerin kötü bir koku yaratmasıdır. Vileda %30 Mikrofiber novolon temizlik bezleri ise doğal gümüş iyonları sayesinde ktü koku oluşumunu engellemektedir. Banyo, mutfak, lavabo gibi tüm alanlarda kullanabileceğiniz ürün 4’lü ekonomik paketiyle Bizim Toptan online alışveriş sitesinde.

Siz de uygun fiyatlarla Vileda %30 Mikrofiber Novolon Temizlik Bezi 4’lü Ekonomik Paket siparişlerinizi dilediğiniz miktarda Bizim Toptan alışveriş sitesinden oluşturabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.