logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Toz Şeker 3 kg

Besler Toz Şeker 3 kg


Adet Fiyatı : 60,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Toz Şeker 3 kg

Besler Toz Şeker 3 KG

Toz şekerde kaliteyi önemseyen kişilerin ilk tercih ettiği markalardan olan Besler Toz Şeker çay ve kahvelerinizde köpük bırakmamaktadır. Hijyenik koşullarda Bizim Toptan güvencesi ve kalitesi ile üretilmekte olan Besler Toz Şeker paketlerinde 3 kilogramlık toz şeker yer almaktadır.

Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz Besler Toz Şeker’ler sizlere ekonomik bir çözüm sunar. Hazırlayacağınız tatlılarınızda da kullanabileceğiniz Besler Toz Şeker ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Toz şeker kategorimizde yer alan Besler markalı toz şekerleri nemden uzak yerlerde muhafaza etmeniz gereklidir. Toz şeker ihtiyacınızı giderebilmek ve uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik toz şekerler arıyorsanız Bizim Toptan internet mağazası üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.