logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet

Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet


3 Adet üzeri 48,95 TL

Adet Fiyatı : 49,96 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 587,40 TL
Birim Fiyat: 48,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vileda Glitzi Yeşil Oluklu Sünger Eko 5'li Adet

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket

Tüm yüzeyler için kullanılabilecek pratik bir temizlik yardımcısı olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu, hijyenik bulaşık süngeri ürünlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Tırnak koruyucu özelliği olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu, içerisinde 5 adet sünger bulunan ekonomik paketi ile de uzun süreli kullanıma yönelik.

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket ürünü avantajlı sayısı ile, mutfak temizliğinin bir numaralı aktörü haline gelirken bu hijyen deneyimini daha uzun süre yaşatıyor.

Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5’li Eko Paket ürünü, tavalarda, tencerelerde, tabaklarda, çatallarda ve makinede yıkanmayan diğer mutfak araç gereçlerinde yapılacak temizlik için bir numaralı yardımcınız olacak.

Kullanım kalitesi ile bulaşık yıkama deneyimini bir üst seviyeye çıkaracak olan Vileda Glitzi Yeşil Sünger Oluklu 5 li Eko Paket ürünü, Vileda markasının kalitesini mutfaklarınıza getiriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.