logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanesa Peçete 30x30 cm 200'lü

Vanesa Peçete 30x30 cm 200'lü


Adet Fiyatı : 15,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 186,00 TL
Birim Fiyat: 15,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Peçete 30x30 cm 200'lü

Vanesa Peçete 30x30 200’lü

Peçete ürünleri, günlük hayatın içinde sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Vanesa Peçete 30x30 200’lü paketler şeklinde satışa sunulan peçete ürünü, oldukça ekonomiktir. Özellikle küçük çocukların yemek yerken etrafa saçtıkları yemekleri kolayca temizlemek için, annelerin imdadına yetişen ürünlerdendir.

Kek, börek ya da buna benzer yiyeceklerin elle yenmesi gereken durumlarda Vanessa Peçete devreye girmektedir. Ürün, bu tür yiyeceklerin elle tutulması gerektiği durumlarda steril şekilde ürünlerin tutulmasını sağlayacaktır. İçinde, cilde zarar verecek herhangi bir madde bulunmayan ürün, kolay parçalanmadığı gibi, suyla temas ettiğinde de kolayca yırtılmaz.

Ev hanımlarının misafirlerine ikramlık bir şeyler sunduğu zaman yanında getirerek, misafirlerin ellerini ve ağızlarını temizleyebilmeleri için kullanılan peçete ürünü, yumuşaklığı ile de cildi tahriş etmemektedir.

Beyaz rengi ve 200 adetlik miktarıyla çok daha ekonomik fiyata gelen ürüne sahip olmak için, www.bizimtoptan.com.tr sanal marketini tercih edebilirsiniz. Marketimiz reyonlarında bulunan peçete ürünü ve diğer ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan diğer ürünleri de sipariş sepetinize ekleyerek, online alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler, kısa sürede kargoya verilerek, hızlı teslimat sayesinde sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.