logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Unı Baby Bebek Şampuanı Tp 700 ml

Unı Baby Bebek Şampuanı Tp 700 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Unı Baby Bebek Şampuanı Tp 700 ml

Uni Baby Bebek Şampuanı 700 ML

Eczacıbaşı’nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Uni Baby bebek şampuanı 700 ml şişesi ile uzun süre kullanıma izin veriyor. Bebekler için uygun olan bu ürünün içerisinde boya bulunmuyor. Şampuanın hemen üzerinde de boyasız şampuan olduğu belirtiliyor.

Bebeklerinizin rahat bir şekilde uyuması, kendilerini iyi hissetmeleri ya da rahatlamaları için banyo zamanı geldiğinde Uni Baby bebek şampuanı sizlere yardımcı oluyor. Hem saç hem de vücut için uygun olan bu ürün anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Bebeklerin rahat bir uyku çekmesi için anneler akşamları ılık bir duş aldırmayı uygun görüyor. Bu duş ritüelinde sizlere eşlik eden bu ürün sayesinde, annelerin de içi rahat ediyor. Hoş kokusu, rahat kullanımı sayesinde bebekler banyo keyfini sürüyor.

Hem saçta hem de vücutta rahat bir şekilde kullanılabilen bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Anneler bilir ki bebekleri her zaman Uni Baby ile rahat hissediyor ve tertemiz oluyor. Üstelik göz yakmaması da büyük avantaj sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.