logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yupo Draje 20 g 24'lü

Ülker Yupo Draje 20 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 192,00 TL
Birim Fiyat: 8,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yupo Draje 20 g 24'lü

Kakaolu draje şekerleme Ülker Yupo Draje tam çocuklara göre… Sadece çocuklara mı? Kabul edelim, Ülker Yupo Draje seven yetişkinler de oldukça fazla!
Ülker Yupo Draje rengarenk taneleriyle hem çocuklara hem büyüklere eğlenceli bir şekerleme alternatifi sunar. Çikolata ustası olarak akıllarda yer edinen Ülker’in çikolatası, Ülker Yupo Draje’ye harika bir tat katar. Çıtır şekerleme ile buluşunca da tadı daha da güzel olmuş.
Renkli maceraları sevenlerin şekerlemesi Ülker Yupo Draje, üzerindeki sevimli hayvan resimleri ile de çocuklara ve büyüklere eğlenceli vakit geçirtir. Çocuklar bir yandan Ülker Yupo Draje yerken, bir yandan farklı hayvanlarla da tanışmış olurlar.
Eğer sizin de Ülker Yupo Draje’yi yedikçe yiyesiniz gelirse şaşırmayın! Tam ideal büyüklükteki draje boyu ile Ülker Yupo Draje, tek seferde ağıza atmalıktır. Nefis şeker kaplamalı Ülker Yupo Draje’yi siz de hemen deneyin.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.