logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisküvi 450 g

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisküvi 450 gAdet Fiyatı : 42,10 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 340,00 TL
Birim Fiyat: 34,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisküvi 450 g

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş

Pötibör çifte kavrulmuş bisküvi, Ülker ürünleri arasında en çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerin başında gelmekte. Uzun yıllardır tanınan ve tüketicilerin beğenisini kazanan Ülker pötibör çifte kavrulmuş bisküvi çifte kavrulma işleminden dolayı diğer bisküvilere göre daha koyu renktedir.

Gevrek ve oldukça lezzetli bir tadı olan bisküvi çay keyiflerinin adeta vazgeçilmezi olarak görülüyor. Aynı zamanda birçok kalabalık ailenin ikramlık olarak mutfaklarında bulundurduğu ve çocuklarına da güvenerek verebildiği güzel ve sağlıklı bir atıştırmalıktır.

Ülker pötibör çifte kavrulmuş bisküvi ikram olarak ya da çayın yanında tüketilebileceği gibi pasta ve tatlı yapımında da kullanılabiliyor. Harika pasta çeşitleri üretebileceğiniz pötibör çifte kavrulmuş bisküvi bu özelliği ile sadece bir bisküvi olmanın çok çok ötesinde.       

Çok amaçlı tüketebileceğiniz Ülker pötibör çifte kavrulmuş paketleri ile Bizim Toptan online alışveriş sitesinde. Yılların damak lezzeti haline dönüşen bu ürünü dilediğiniz miktarda ve uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden kolaylıkla ve en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.