logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kuvertür %54 Bıt.Tablet 200 g
  • resm Ülker Kuvertür %54 Bıt.Tablet 200 g

Ülker Kuvertür %54 Bıt.Tablet 200 gAdet Fiyatı : 59,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 347,40 TL
Birim Fiyat: 57,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kuvertür %54 Bıt.Tablet 200 g

Ülker Kuvertür %54 Biter Tablet, bitter çikolata sevenler için vazgeçilmez bir üründür. İçeriğinde bulunan çikolatanın bitler ile muhteşem uyumu damaklarda doyumsuz bir tat oluşturmaktadır. Beş çaylarınız için muhteşem pasta tarifleri yaparken içerisinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yoğun bitter sevenler için oldukça tercih edilen bir üründür.
Ülker Kuvertür %54 Biter Tablet içeriğinde herhangi bir renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda zararlı bir katkı maddesi içermez. Bu sebeple tarifleriniz de kullanırken güvenilir bir şekilde yer edinebilir. Bitter çikolata doyumsuz lezzeti ile damaklarda tatlı bırakmaktadır.
Yediden yetmişe herkesin beğenisinde olan ürün, oldukça sağlıklıdır. Zihin gelişimi açısından özellikle çocukların tüketmesi gereken bir üründür. Doyurucu bir besin değeri olması, gün içerisinde açlık hissinizi de bastırır.
Dilediğiniz saatte tüketerek, doyurucu özelliği ile siz de tercih edebilirsiniz. Pasta tariflerinin vazgeçilmez olan ürünü, çoğunluğun beğenisini kazanmıştır. %50 kakao, %50 bitter uyuma ile ortaya çıkan bu muhteşem lezzete,  kimse hayır diyemez!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.