logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kremini Karpuzlu Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Karpuzlu Toffe Şeker 44 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kremini Karpuzlu Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Karpuzlu Toffe Şeker

Şekerleme kategorisinde oldukça rağbet gören Ülker Kremini karpuzlu toffe şeker ambalajında satışa sunulmaktadır. Gün içinde kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmak için tüketebileceğiniz çiğnenebilir şekerlemeler, farklı lezzetleriyle de birçok insanı cezbetmektedir. Ülker, çocuklara ve hala çocuk kalabilenlere özel lezzetler sunmaktadır.

Karpuz aromalı akışkan sıvısının üstündeki sert kaplamasıyla büyük küçük herkesin çantasında bulundurabileceği şekerlemeler, ekonomik olmaktadır. Kahve keyfinin yanında misafirlerinize ikram edebileceğiniz Ülker kremini, karpuz tadıyla da damaklarda muhteşem bir serinlik bırakmaktadır.

Sert yüzeyinin içinde oldukça akışkan ve muhteşem karpuz tadına sahip ürün, çocuklar kadar büyüklerin de severek tüketebileceği bir lezzet sunmaktadır. Enerjinizin düştüğünü anladığınız anda, elinizin altında bulabileceğiniz en güzel şekerlemeler ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Toptan ya da perakende olarak da tercih edebileceğiniz, fiyatıyla da daha ekonomik olan ürüne sipariş verebilmek için www.bizimtoptan.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ülker kremini ve daha birçok lezzete, sitemiz üzerinden ilgili kategori başlığına giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.