logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 gAdet Fiyatı : 63,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 762,00 TL
Birim Fiyat: 63,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 Gr

Bebeğiniz 5. ayına geldiğinde artık yeni tatlar ve yeni keşifler yapmak ister. Ki zaten fiziksel gelişimi açısından da artık yeni vitaminler ve minerallerle de tanışması gerekir. İşte tam da bu dönem için hazırlanmış olan Ülker Hero Baby’nin sütlü ballı irmikli ürünü bebeğinizin ihtiyaçlarını seveceği bir lezzetle kaşık mamasına taşımaktadır.  

Türkiye’nin lider kaşık mama üreticisi olan Ülker Hero Baby tüm mamalarında bebeklerinizin ihtiyacı olan içeriği oluşturmakta. Ayrıca ürünler üretim aşamasında güvenli tedarik zinciri ve kalite takip sistemi ile denetlenmekte ve tesislerde el değmeden üretilmektedir.

Hero Baby Sütlü Ballı İirmikli 200 Gr kaşık mamasında kullanılan bal bebeğinize güvenle verebileceğiniz bir baldır. Mama ile bebeğinize ihtiyacı olan A, B, C, B6 ve B12 vitaminlerinin yanı sıra folik asit takviyesi de yapmış olursunuz.

Aynı zamanda kalsiyum, demir ve çinko kaynağı olan mamayı suyla hazırlamanız yeterli. Hero Baby Sütlü Ballı İrmikli 200 Gr kaşık mamasını dilediğiniz miktarda ve uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz.      

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.