logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Muz & Mandalina & Armut 125 g

Ülker Hero Baby Muz & Mandalina & Armut 125 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Muz & Mandalina & Armut 125 g

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 Gr.

Her annenin beşinci aydan itibaren bebeğine rahatlıkla verebileceği bebek ve küçük çocuk ek gıdası olan Ülker Hero baby muz mandalina armut 125 gr.’lık özel vakumlu cam kavanozunda satışa sunulmaktadır.

Tam mevsiminde toplanıp harmanlanarak hazırlanan Ülker Hero Baby, bebeklerin de severek yediği tatlardandır. Her annenin elinin altında olması gerekli olan bu üründe herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu yoktur. Meyveler organik tarım yapılarak üretilen meyvelerin bir araya gelmesiyle hazırlanmaktadır.

Toprak ve güneşin besleyerek olgunlaştırdığı meyvelerden oluşan karışım, bebeklerin de gıda takviyesinde rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. İçine ayrıca şeker katmadan verebileceğiniz ürünü, bebeğinize rahatlıkla gün içinde verebilirsiniz. Özellikle direk meyve yemeyen bebeklerin rahatlık tüketebileceği bir üründür.

Muz, mandalina ve armut meyvelerinin özenle zamanında toplanarak püre haline getirildiği ürün, 125 gr.’lık kavanoz ambalajında görerek alabileceğiniz bir üründür. Bu sağlıklı ürüne daha rahat ulaşabilmek için www.bizimtoptan.com.tr online marketi ziyaret edebilirsiniz. Bebek ürünleri kategorisinde bebek mamaları bölümünde bulunan diğer ürünleri de inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.