logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolata Caramio 7 g 24'lü

Ülker Çikolata Caramio 7 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 67,20 TL
Birim Fiyat: 2,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Caramio 7 g 24'lü

Ülker Caramio Çikolata 

Karamelin çikolata ile buluşmasından doğan Ülker Caramio Çikolata küçüklerin ve yetişkinlerin severek tükettiği çikolatalar arasında yer alıyor. En kaliteli süt ve karamelin kullanılmasıyla oluşturulan bu lezzet günün her saatinde tüketilebilir.

Gayet ideal düzeyde tatlandırılmış olan ürün çikolata kategorimizde yer alıyor. Çantanızda taşıyabileceğiniz ve tatlı krizlerinizi ortadan kaldırmak için başucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz çikolata kapınıza kadar gelecek.

Ülker Caramio Çikolata içerisinde adresinize ulaşıyor. Paket içerisindeürün bulunuyor. Her bir ürün 9 gram. Çikolatayı buzdolabında muhafaza etmeniz hafif sertleşmesine neden olabilir. Hemen tüketmek istediğinizde zorlanabilirsiniz. Bu nedenle serin yerde muhafaza etmenizi öneririz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.