logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bonbon Meyveli Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Meyveli Şeker 36 g 18'liPaket Fiyatı (18 Adet) : 129,60 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL
Koli Fiyatı (216 Adet) : 1555,20 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bonbon Meyveli Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Meyveli Şeker

Birbirinden farklı meyvelerle üretilen Ülker bonbon meyveli şeker renkli paketleriyle satışa sunulmaktadır. Portakal, limon gibi meyvelerin aromalarıyla üretilen meyveli şeker, büyük küçük hemen herkesin beğenerek tükettiği bir şekerlemedir.

Meyve aromalı şeker tatlarından hoşlananların vazgeçmediği şekerleme ürünü, ağızda dakikalar boyunca eriyerek size, gün içinde uzun süreli bir lezzet hazzı sağlamaktadır. Eğlenceli paketiyle de çocukların ilgisini çeken ürün, gün içinde keyfinizi yerine getirecek klasik bir lezzete sahiptir.

Gün içinde ağzınızın tatlanması için tüketebileceğiniz Ülker bonbon meyveli şeker, isterseniz ikramlık olarak isterseniz hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz bir şekerlemedir.

Korunaklı ambalajı sayesinde, uzun süre kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz şekerleme ürünü, özellikle bayramlarda da sevdiklerinize ikram edebileceğiniz bir lezzettir. Paketlerinin renkli ve eğlenceli yapısı da çocukların ilgisini çeken şekerleme ürünü, ağızda uzun süre bıraktığı meyve aroması tadıyla da sizi çocukluğunuza götürecek bir lezzete sahiptir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.