logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Kare Çikolata 65 g

Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Kare Çikolata 65 gAdet Fiyatı : 32,90 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 197,40 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL
Koli Fiyatı (36 Adet) : 1184,40 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Kare Çikolata 65 g

Ülker Antep Fıstıklı Beyaz Kare Çikolata

Çikolata en sevilen tatlılardan biri. İçine bir de Antep fıstığı girdiği zaman eşsiz bir lezzet yakalıyor. Çikolata ve Antep fıstığı inanılmaz bir ikili. Bu lezzetler birleştiği zaman ortaya bir lezzet harikası çıkıyor.

Ülker Antep fıstıklı beyaz kare çikolata harika bir tatlı lezzeti ile karşınıza çıkıyor. Beyaz çikolata apayrı bir lezzettir. Antep fıstığı da içine girdiği her tatlıyı güzelleştirir. Beyaz çikolata ve Antep fıstığı birleştiği zaman ortaya çıkan mükemmel fıstıklı beyaz çikolata tadını tarif etmek mümkün değil.

Tatlı açlığını bastırmak için çantanıza atabileceğiniz kare çikolatalar her an yemeniz için hazır. Kare çikolatanın bir karesi bile eşsiz bir tatla buluşmanız için yeterli. Bir kere ısırdıktan sonra kendinizi tutamayacağınız çikolatalar, raflardan elinize ulaşmak için hazırda bekliyor.

Beyaz çikolata aşkını bilenler bilir. Çikolata yemenin hazzı ne kadar fazlaysa Antep fıstıklı çikolata yemenin hazzı da bambaşkadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.