logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Altınbaşak Grissini 125 g
  • resm Ülker Altınbaşak Grissini 125 g

Ülker Altınbaşak Grissini 125 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Altınbaşak Grissini 125 g

Ülker Grissini Sade

Kalorisi az, sağlıklı atıştırmalıklardan bir tanesi olan Ülker grisini sade ara öğünlerde tercih edilir. Açlık hissini azaltan ve uzun süre tok kalınmasına yardımcı olan ürün, sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmaz. Kaliteli ambalajı sayesinde ilk günkü tazeliğini korur.

’lık paketlerde oluşturulan grissini, çıtır tadıyla herkesin damak zevkine hitap eder. Beş çaylarında, gün içerisinde ya da aile toplantılarında hafif atıştırmalıklar arasında gösterilir. Koliyle sipariş verilmesi durumunda içerisinde vardır. Farklı alternatiflere göre tadı son derece hafif ve aynı zamanda lezzetlidir.

Buğday unundan üretilen grissini, diyet yapanlar tarafından da tercih edilebilir. Ara öğünlerde açlık hissinin azaltılmasına destek verir. Bizim toptan market internet mağazamızdan sipariş vermeniz durumunda kapınıza kadar teslim edilir. Online alışveriş sevenler adına sitemizde belirtilen ürün dışında alternatiflerin sayısı oldukça fazladır. Birkaç grissini çubuğu sayesinde hem kiloyu korumak hem de diyete katkı sağlamak mümkündür. Tadı yumuşak olan ürün, her zaman taze olması nedeniyle beğeni topluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.