logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Mevlana Şekeri Sade 450 g

Torku Mevlana Şekeri Sade 450 gAdet Fiyatı : 44,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 898,00 TL
Birim Fiyat: 44,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Mevlana Şekeri Sade 450 g

Torku Mevlana Şekeri Sade

Torku Mevlana Şekeri Sade ; Asırlardır kendi kültürümüz geleneğimiz olan bayramlarda istemelerde gelen misafirlere çocuklara ikram ettiğimiz beyaz bulut gibi bir görüntüye sahip olan şekerlemelerden olan Torku markasının Mevlana şekeri paketlerde büyük boy seçeneği ile satılmaktadır.

Dışı ve içinin sert yapıda oluşu tatlımsı tadı ile de oldukça beğenilen Mevlana şekerleri Torku Mevlana Şekeri Sade ; paketlerinde uzun süre taze kalmasına özen gösterilecek şekilde paketlenmesi yapılmıştır. Bu özelliği sayesinde uzun süre saklanabilmesi dikkat çeken özellikleri arasındadır.

Tatlı ihtiyacınızı kahvenin çayın yanında alacağınız Mevlana şekeri ile bu ihtiyacınızı gidermeniz mümkün.

Sade şekilde satılan Mevlana şekeri ayrıca farklı aroma ve tatlandırıcılar ile de çileklisi ya da yer fıstıklısı gibi şekillerde satılmaktadır. Bayram öncesinde alıp ikramlıklara koyacağınız Torku Mevlana şekerini bayram günü sevdiklerinizle ailenizle eşiniz dostunuz ile paylaşabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.