logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Toblerone Çikolata 35 g
  • resm Toblerone Çikolata 35 g

Toblerone Çikolata 35 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Toblerone Çikolata

Çikolatalar ikiye ayrılır. Sıradan çikolatalar bir de Toblerone çikolatalar. Ağzının tadını bilenler genel olarak Toblerone çikolatasını tercih eder. Toblerone çikolata içerisindeki fındık kırıntıları ile mükemmel bir tat sunmaktadır. Eskiden sadece yurtdışındaki akrabaların getirmesi ile tüketebileceğiniz bu ürün artık her yerde rahatlıkla bulunuyor.

Toblerone bir bağımlılıktır. Özellikle bir kere tadına bakıldığında bir daha vazgeçmek mümkün olmayacaktır. Yoğun çikolatası tüm vücudunuzu sararken içerisindeki fındıklar sayesinde mükemmel bir haz yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aşk, çikolata aşkı her zaman başınızı döndüren bir duygu. Gerçeği de mecazisi de her zaman etkileyici olacak. O nedenle Toblerone çikolata seçeneği ile mükemmel bir haz yaşayacak, her zaman bu anı hatırlayacaksınız. Mutlu olmak için her zaman başkalarına ihtiyacınız olmayacak. Tek Toblerone sizler için yeterlidir.

Doyasıya bir çikolata keyfi yaşarken kimsenin sizi rahatsız etmesini istemiyor, Toblerone’u paylaşmaktan kaçınıyorsanız yapmanız gereken en önemli şey tüketimi gizlice yapmaktır. Ancak, bu sayede Toblerone’u paylaşmak zorunda kalmadan tek başınıza tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.