logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tirebolu Fındık Vakumlu 500 g

Tirebolu Fındık Vakumlu 500 g


Adet Fiyatı : 62,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 629,50 TL
Birim Fiyat: 62,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tirebolu Fındık Vakumlu 500 g

Tirebolu Fındık Vakumlu

Taze fındıklar havası çekilmiş olan paketleri dahilinde elinize ulaşacaktır. Örneğin bu şekilde ürünlerini sergileyen markalar arasında Tirebolu mevcut durumda. Yani vakumlu poşetleri üzerinden kuruyemiş servisine yer verilir. Tüm bu kuruyemişlerin de Bizim Toptan içerisinde sergilenmesi işinizi kolay hale getirecektir.

Tirebolu fındık vakumlu olarak satın almak isteyenlere sergileniyor. Yani vakumlu poşet içerisinde sunulan kuruyemişler arasında. Bu durum fındık ömrünün de uzamasını mümkün hale getiriyor. Aksi halde içerisinde hava bulunan paketlerde kuruyemiş ömrünün azalması söz konusudur.

Tirebolu markasına ait olan fındıklar, kavrulmuş alternatifleri ile sergilenir. Yani isteyenler bu yönde tercihte bulunabilir ve seçimini yapabilir. Neticesinde de seçimini yapanlara ürün fiyatları eşlik eder. Bizim Toptan içerisinde bulunan çoğu ürün, adı üstünde toptan fiyatları ile satışa hazır durumdadır.

Bizim Toptan, sepete ekle işlemlerine yer vermeniz uzun sürmez. Makul fiyatlardan kaynaklı olarak birkaç adet ürün satın alınabilir. Yani fındık satın almak isteyenler fiyatları üzerinden birkaç adet talep edebilir. Neticesinde de ödemeyi gerçekleştirmeniz ve ürünlerinizi elde etmeniz uzun sürmeyecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.