logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Hardal 230 g
  • resm Tat Hardal 230 g

Tat Hardal 230 g


3 Adet üzeri 41,9 TL

Adet Fiyatı : 44,75 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Hardal 230 g

Yemeklerde sossuz yapamam diyenler için Tat Hardal  şişesi ile sizlerle.
Her ne kadar yemeklerin nasıl yapıldığı, ne yemeği olduğu oldukça önem taşısa da, yemekler kullanılan soslar da bir o kadar öneme sahiptir. Soslar sayesinde yaptığınız yemeğe farklı bir anlam ve tat katabilirsiniz. Yemeklere keskin bir tat ve koku katan <strong>Tat hardal</strong> ile öğünleriniz daha leziz bir hal alacaktır.
Hardal birçok yiyecek için kullanım alanına sahiptir. Yemekler, salatalar ve fast food yiyeceklerinde damak zevkinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanına göre farklı lezzete ulaşma imkanı bulabilirsiniz.
Kullanım yerine ve kullanılan ürünlere göre hardalla beraber başka sosları da karıştırabilir, farklı lezzetlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sıcak veya soğuk olarak da hardalı tüketebilirsiniz.
Tat Hardal kolay sıkım şişesi ile yemeklerinize ve sofranıza farklı tatlar katmanıza yardımcı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.