logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tat Domates Salçası 830 g
  • resm Tat Domates Salçası 830 g

Tat Domates Salçası 830 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tat Domates Salçası 830 Gr

Salça kullanımı ülkemizde yemek kültürünün olmazsa olmaz parçalarından biri. Özellikle kış mevsiminde domates bulmanın oldukça zor olduğu süreçlerde salçalar lezzet bakımından tam bir kurtarıcı. Tat markası hem konserve ürünler hem de salça gibi dönemsel hazırlanması gereken mamullerde tam bir kalite timsali. Bu nedenle satışa sunulan tüm ürünleri oldukça uygun fiyatlardan satın alırken kalitenin en yüksek derecede olduğundan emin olabilirsiniz!

Tat Domates Salçası 830 Gr paketleri ile sizin uzun bir dönem ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Bizim Toptan bu noktada hem daha büyük hem de daha küçük paketlemeleri de satışa sunmuştur. İhtiyacınız doğrultusunda satın alım yapabilirsiniz. Tat domates salçası üretimi konusunda taze ve en lezzetli domatesleri kullanarak adeta yazın o rayihalı domateslerinizi evinize getirecek!

Bizim Toptan Tat domates salçasını en uygun fiyata satın alabileceğiniz sistemlerin başında geliyor. Satın almak adına sepetinizi oluşturduktan sonra direkt olarak kapınıza kadar getirildiği de belirtilmeli. Bu transfer sürecinde ürüne tek bir zarar gelmemesi adına büyük önlemler alınmıştır!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.