logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Yer Fıstıklı Bar 30 g

Tadım Yer Fıstıklı Bar 30 gAdet Fiyatı : 10,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Yer Fıstıklı Bar 30 g

Tadım Bar Yer Fıstıklı

Yılların markası olan Tadım birçok atıştırmalık seçeneği ile birçok kişinin beğenerek tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Tadım bar yer fıstıklı ise atıştırmalık ve yer fıstığı sevenlerin bir numaralı tercihi durumundadır.

Özellikle öğün aralarında hissedilen küçük bir acıkma halinde Tadım bar yer fıstıklı ile sağlığa zararı olmayan bir atıştırmalık tüketmiş olursunuz. Yıllardır ürettiği ve piyasaya sunduğu çerez çeşitleri ile her zaman adından bahsettiren Tadım markası “Tadım bar yer fıstıklı” ürünü ile de bu durumunu sürdürüyor.

Tadım bar yer fıstıklı, %65 yer fıstığı ürünü ve kuru üzüm içeriği ile hem oldukça sağlıklı hem de kolay tüketilebilir bir atıştırmalık. Doyurucu özelliğiyle açlık hissini kaldıran, boş zamanlarda da keyifli bir atıştırmalık olan ürünü çocuklarınızın okul çantalarına da gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz.

Kuruyemiş ve çerezlerin en lezzetli ve taze halleriyle hazırlanan Tadım Bar Yer Fıstıklı 30 Gram için en uygun fiyatlara Bizim Toptan online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde adresinize hasarsız olarak teslim edilecektir.      

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.